Anasayfa / Dergi / Düğün Çekimleri İçin Gittikleri Golf Sahasında Obama’yla Görüştüler
Düğün Çekimleri İçin Gittikleri Golf Sahasında Obama’yla Görüştüler

Düğün Çekimleri İçin Gittikleri Golf Sahasında Obama’yla Görüştüler

8 yıldır birlikte olan çift Stephanie ve Brian Tobe, ABD’nin sekizinci büyük şehri San Diego’nun en popüler golf sahası olan Torrey Pines’i düğün fotoğraflarının çekimleri için tercih etti. Barack Obama’nın orada golf oynadığını gören çift tanışmak için heyecanla bekledi.

HEYECANLA ONU İZLEDİLER

Stephani ve Brian Tobe çiftinin fotoğrafçıları Jeff Youngren, ABD Başkan’ı Barack Obama’nın orada golf oynadığını yeni evlenen çifte söyledi. Bunu duyan Tobe çifti mutluluktan havalara uçtu. Obama’nın golf oyunu bitene kadar onu camdan keyifle izlediler.

OBAMA, DÜĞÜN ÇİFTİ İLE TANIŞMAK İÇİN ALANA GELDİ

Gelin Stephanie, fotoğraf çekmek için değil sadece tanışıp elini sıkmak için bile nasıl heyecanlı olduğunu her defasında dile getirmişti. Obama oyun bitiminde, düğünün gerçekleşeceği çim alana indi ve kutlamanın davetlileri ile el sıkıştı.

GELİN MUTLULUKTAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Obama ile konuşan fotoğrafçı ekibi, Stephanie ve Brian’ı alana çağırdı. Stephanie, bunu duyar duymaz gelinliği ile deyimi yerindeyse depar attı. Gelin Stephanie, Lider Obama ile düğün gününde karşılaşmanın, tanışmanın gururuyla mutluluktan gözyaşlarını tutamadı.

GURURLU BİR ANI

Düğün günlerinde Obama ile tanışma fırsatı bulan çift bunun onlar için gururlu bir anı olduğunu ifade etti. Fotoğrafçı Youngren, bu özel ve samimi anları kamerasına kaydetti, planlanmadan gelişen bu hoş karşılaşmanın harika bir çalışma olduğunu söyledi.

KAYNAK : http://yenikadin.com/dugun-cekimleri-icin-gittikleri-golf-sahasinda-7776220-haberi/

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle