Anasayfa / Blog / Lap dans nedir?
Lap dans nedir?

Lap dans nedir?

Türkiye için yeni ama Avrupa için oldukça tanıdık bir dans şov olan lap dansı için kusursuz dansçılarımızla tanışmalısınız. Eğer aradığınız şey lap dansçı kiralama hizmeti ise bizimle çalışmalısınız. Çünkü birbirinden özel ve tahrik edici kızlarla lap dansçı kiralama hizmetini kaliteye ve güvene önem vererek biz sunuyoruz. İnternet sitemizden tüm lap dansçı kiralama hizmetimizi, referanslarımızı, dansçılarımızı görebilir, sormak istediğiniz sorularınızı site üzerinde yer alan iletişim bölümünden bize ulaştırabilirsiniz. Herkesin merak ettiği, yaşamak istediği ve bir o kadar da heyecan yaratan lap dansçı ile partileriniz unutulmaza dönüşecek..

Lap dans nedir?

Aslında tamamen çıplak olarak yapılan bir dans türüdür. Fakat yarı çıplak bir şekilde de yapıldığı biliniyor. Burada asıl olan dansçı kız ile müşteri arasında asla temasın olmaması. Müşterinin lap dansçıyı izlemesi. Dokunmaması. Bunlar esastır. Yani lap dansçı kiralama hizmeti aldığınızda bunu diğer özel hizmetlerle ya da diğer kızlarla karıştırmamalısınız. İzlemeniz ve asla temas etmemeniz gereken bir şov başlıyor!

Bu şov erkeklerin büyük bir heyecanla izlediği ve katılmak istediği özel bir şovdur. Kızların tahrik edici dansı ile, ve dansçının kucak teması ile gerçekleşir. Burada amaç müşterinin cinsel anlamda tatmin olmasıdır. Çok özel hissedersiniz ancak temas olmadığı için bu dansı cinsel birliktelikle karıştırmamanız gerekir. Müşteri lap dansçı kiralama aldığında bu detayları da biliyor olmalıdır. Dansçı kızlarımızın lap dansçı kiralama hizmeti alan müşterilerimiz tarafından çok beğenildiğini ve bu işi profesyonel olarak yaptıklarını hatırlatmak istiyoruz. Sexi, cazibeli, iç gıcıklayıcı ve heyecan uyandıran lap dansçı kiralama hizmeti için bizimle çalışmalısınız..

Herkesle lap dansçı kiralama işi için temas kurmamalı, size referanslarını gösteren ve bu işi ciddi bir iş olarak icra eden yerlerle çalışmalısınız. Bizler, internet sitemizle tüm yaptığımız işler ve referanslarla karşınızdayız. İsterseniz referanslarımızın yanı sıra lap dansçı kiralama hizmeti sunduğumuz kadın dansçılarımızı da sitemiz de ki bilgilerden kontrol edebilir, arzu ettiğiniz dansçı ile lap dansçı kiralama çalışması yapabilirsiniz. Hayallerinizde ki kadın tipini bize söyleyerek bu özelliklere en uygun dansçı ile lap dansçı kiralama almanızı da sağlayabiliriz. Çünkü bu konuda oldukça geniş bir dansçı ekibimiz bulunmakta. Ve bu işi Türkiye de profesyonel olarak yapan az sayıda dansçının olduğunu, profesyonellerin lap dans konusunda beklentilerinizi karşılayabilecek tek kişiler olduğunu da belirtelim. Basit bir kucak dansı ya da komik duran figürlerle tahrik edici olmaya çalışan amatör dansçılarla zaman kaybetmek istemiyorsanız lap dansçı kiralama hizmetini kesinlikle bizden almalısınız. En uygun rakamlarla, en iyi dansçılara bizim aracılığımız ile ulaşabilir, doğum günü, bekarlığa veda ya da sadece heyecan yaşamak ve eğlenmek için yaptığınız partilerinizi böylece canlandırabilirsiniz. Erkek erkeğe yapacağınız özel geceler içinse lap dansçı kiralama harika bir detay olarak görülmeli.

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle