Anasayfa / Parti Hizmetleri / Parti müzikleri
Parti müzikleri

Parti müzikleri


İşte sizler  en iyi yabancı şarkısını şeçtik! Major Lazer – Watch Out For This oldukça yüksek ritmi ve sert vokalleriyle muhteşem bir şarkı! Organize Edelim’in 1 numarası!Naughty Boy ft. Sam Smith – La La La Kulağa oldukça hoşgelen melodisiyle

Waw Waw Waw ! İşte 2013 yazının bomba şarkısı İtalio Brothers – This İs Night Life yüksek ritmi ve Equador şarkı melodisi ile listemizde!

 Arash vs Sean Paul – She Makes Me Go muhteşem düet bu parça 2013 yazını sallayacak gibi görünüyor!

David Guetta feat. Ne-Yo & Akon Play Hard yılların usta ünlü isimleri bir arada Play Hard 2013 en çok dinlenen yabancı şarkıları arasına girecek gibi görünüyor.

 
Psy – Gentleman Gangnam Style şarkısıyla 2012’yi kasıp kavuran Psy’nin yeni şarkısı oldukça hareketli! Pys Enerji vermeye devam ediyor!
 

8) 2013 yılının en  güzel R&B şarkısı Thrift Shop Listemizin 2 numarası oluyor. Macklemore ve Ryan lewis – Thrift Shop (türkçesi bit pazarı)  efsane RNB şarkıları arasına girecektir.

 

Waw waw waw! Britnes Spears Scream & Shout bu yaz gece kuluplerinin vazgeçilmez şarkılarından olacaktır. Ritmi yüksek ve You gotta turn the sh-t up sözleriyle (Türkçe daha fazla açmalısın sesi)

Pitbull – Feel This Moment ft. Christina Aguilera Türkçe Anı yaşa olan 2013’ün sevilen şarkıları arasına giren Fell this Moment Pitbull ve Christiana düeti uzun zaman radiolarda liste başını zorlayacak gibi görünüyor.

 

Bingo Players & Far East Movement – Get Up bahar havalarına girerken bedene enerji veren bir parça. Ritmi oldukça yüksek!

 

Benny Benassi feat. Ying Yang Twins

 

Benny Benassi Castaway

 

 
 
Benny Benassi Hits

 
 
Kid Cudi – Pursuit of Happiness (Steve Aoki Remix) 

 
 
Kid Cudi – Pursuit of Happiness (Steve Aoki Remix) 

 
 
New Electro Mix 2013

 
 
Rockın Mix Dj

Yabancı Hit

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle