Anasayfa / Videolar / Parti Otübüsü
Parti Otübüsü

Parti Otübüsü

Parti otobüsü hizmeti ülkemizde son yıllarda firmamız tarafından geliştiren parlak bir projedir. Özellikle vip partiler ve şirket etkinlikleri için kullanılan parti aracı içerisinde bulunan ses sistemi, dj kabini, led ekran sistemleri ve bar ile hizmet vermektedir.

Tek katlı ve 2 katlı olmak üzere 2 adet parti otobüsümüz bulunmaktadır. İsterseniz seyehat halinde, isterseniz belirli bir noktada parti yada etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlarımızı yurt dışından gelen özel misafirlerinizi karşılamak yada şirketinizin farklı etkinliklerinde vip bir şekilde sunabilirsiniz. Aracımızda barmen, dj, şoför, servis personeli ve karşılama kızları hizmet vermektedir.

Parti aracımız bekarlığa veda partileri, doğum günü partileri, 50. yaş partileri, merhaba bekarlık partileri, cadılar bayramı partisi, karşılama partisi, tatil partileri, ürün tanıtım partileri tarzından etkinlikler için çok muhteşem bir seçenek olacaktır.

Parti otobüsümüz özel çalışmalar için tam veya belirli bölge olarak giydirme yapılarak etkinliğinizin renklamını yapabilir. Şehir dışı veya şehir içi fiyatları farklıdır.

Ülkemizde parti organizasyon denince akla gelen ilk profesyönel firma olan Organize Edelim, Parti mekanları ve parti araçları olarak alternatif seçenekler sunarak sıradışı etkinlikler düzenmeleyi hedefler. İsterseniz 2 kişi, isterseniz 1000 kişi olun Organize Edelim kusursuz etkinlikler planlar.

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle