Anasayfa / Blog / Sadece Size Özel Şov ile 1001 Gece Dans Gösterileri
Sadece Size Özel Şov ile 1001 Gece Dans Gösterileri

Sadece Size Özel Şov ile 1001 Gece Dans Gösterileri

Sadece Size Özel Şov ile 1001 Gece Dans Gösterileri

Bir grup dansı olan 1001 gece dans gösterisi, çeşitli yörelere ait derlemelerden oluşmaktadır. Ege, Karadeniz, İç Anadolu yörelerinin havasını organizasyonunuza eklemekle konuklarınız için keyifli anlar yaratabilirsiniz.

Evlendiğiniz gün ailenize sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. İçeriye horon teperek giren bir grup dansçı ile karşılaştıklarında herkes coşarak eğlenmeye başlayacaktır. Sahne performansları yüksek, yöresel koreografileri bakımından zengin grubumuz ile gecenizin havasını değiştirme şansını elde etmiş olacaksınız. Alanın da uzman dansçılarımızın gösterisinde, herkes kendi memleketinin izlerine rastlayacak. Adet, gelenek ve göreneklerle şekil alan bu dans gösterisi sayesinde inanılmaz bir şov sizi bekliyor. Davetlerinizi 1001 gece dans gösterisi ile hareketlendirmenin tam zamanı. Kaliteli yüzlerce sahne gösterisine icra etmiş olan dansçıların yeni durağı sizin eğlenceniz olsun.

Düğün, davet, sünnet vb. tüm organizasyonlarınız için kendi memleketinizin tarzının farkını yaşayın ve yaşatın. Çocuğunuzun sünnet düğününde efelerle salona girmesi herkesin gözlerini yaşartacak ve gururlandıracaktır. Sahnede dolu dolu bir gösteri ile görsel bir şov sizi bekliyor. Detaylı bilgiler için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ayrıca mail adreslerimizden de yazılı olarak bize ulaşmanız mümkündür. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile özel geceleriniz için alternatif eğlence seçeneklerimizi tarafınıza sunmaktayız. Seçeceğiniz her organizasyon için iki taraflı sözleşme düzenlenmektedir. Hiçbir pürüz yaşamadan ve aksaklık meydana gelmeden gerçekleşecek olan etkinliklerinizi hiçbir zaman unutamayacaksınız.

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle