Anasayfa / Dergi / Yengeç erkeği yoksa ideal eşiniz mi ?
Yengeç erkeği yoksa  ideal eşiniz mi ?

Yengeç erkeği yoksa ideal eşiniz mi ?

YENGEÇ BURCU KORUMACIDIR

Yengeç çok sadıktır; bir kere seni kabul etti mi kolay kolay peşini bırakmaz. Doğuştan savaşçı olmayabilir ama çok anaçtır; yuvası tehdit edildi mi pençelerini çıkarır. Sen sen ol, sakın ailesine veya arkadaşlarına sataşma! İyi niyetli olsa da, ilişkilerde bazen kıskanç olabilir.

EMPATİ GÜCÜ FAZLADIR

Hususi konularda, tavsiye istediğinde veya destek aradığında bir Yengeç’e koş! Tarafsız bir dinleyicidir, bilge cevaplar verir. Dürüst ve şefkatlidir, ona karşı kalbini açmakta zorlanmazsın. Özellikle bir ilişkide bunun önemini ne kadar vurgulasak az!

HAYALPERESTTİR

İçinde böyle bir sevgi ve hayalgücü varken, romantik hayallere dalıp gitmesi kaçınılmazdır. Sıradanı değil, masallara layık olanı ister. Bu yüzden sık sık geleceğe dair plan yapar. Sadık karakteriyle birleşince Yengeç’le uzun ilişki bambaşka olur.

DİRENÇLİDİR

Yengeç burcuyla ilişki kolay değildir; ona ne yapması gerektiğini ya da bir şeyin zor olduğunu söyleyemezsin. Tabii bir Boğa kadar inatçı olmayabilir ama bu direnci sayesinde tutkuyu daima ayakta tutar. Kırılgan gibi gözükebilir ama kabuğu da serttir. Hayalinin önüne bir engel çıktığında daha da motive olup onu aşmak için her şeyi yapar. İlişkilerde pes etmek yerine problemlerin üzerine gidip çözmeyi ister.

ÖZGÜR RUHLUDUR

Kendi kafasına göre hareket eder, farklı özellikleri kucaklar. İlgi odağı olmayı sevmez ama sürünün arasına karışmaktan da kaçınır. Karakterini bağıra bağıra göstermez ama saklamaz da. Kendiyle barışık biriyle ilişki yaşamak, sana da bir rahatlık katar.

KOLAYLIKLA UYUM SAĞLAR

Yalnız olmayı sevmese de, yalnız kalmayı iyi becerir; tek başına bağımsız şekilde davranmayı sever. Başkalarına bel bağlamadan ayakta kalabilir ve bu konuda gayet rahat olabilir. İlişkilerde konumun (mesela uzak ilişkiler) veya rutinin değişmesine kolaylıkla uyum sağlayabilir.

HER ŞEYİ AŞKLA, TUTKUYLA YAPAR

Duyarlı bir burç olarak her zaman kalbiyle hareket eder. Başkalarının bilmediği yollarla seni mutlu etmeye çalışır. Sezgileri kuvvetlidir ve etrafına anaç bir enerji yayar. Kendinden önce başkasını düşünür.

AÇIK FİKİRLİDİR

Karşısındaki yargılamadan kabul eder; bu özelliği iyi bir dinleyici olmasıyla birleşince çok da güzel tavsiye verir. Kusurları veya tuhaflıkları olan insanları bu farklılıkları yüzünden özellikle sever. Kendin hakkında sevmediğin bir şeyi Yengeç sevgilinin beğendiğine tanık olabilirsin!

SÜRPRİZLERLE DOLUDUR

Manyetik bir çekiciliğe sahip Yengeç burcunun sana sunabileceği sayısız sürpriz vardır. Hem sade hem karmakarışık, hem tedbirli hem özgür ruhludur. Alışık olduğun ve sevdiğin bir rutinin yanı sıra sürprizlerle renkli bir ilişki sunar.

SORUN ÇÖZMEDE BAŞARILIDIR

Objektif olduğu için sorun çözmek için ideal kişidir. İnsanların kavga etmesini sevmez ve herkesin veya her durumun iyi tarafına bakmayı seçer. Yangına körükle gitmek yerine, söndürmeyi tercih eder. Hatalı olduğunu kabul edebildiği için kavgalara çok takılmaz.

kaynak : elitedaily.com

KAYNAK : http://yenikadin.com/yengec-erkegi-yoksa-ideal-esiniz-mi-8130923-haberi/

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle