Anasayfa / Blog / Yıl Dönümü
Yıl Dönümü

Yıl Dönümü

Yıl Dönümü

Herhangi bir özel günün hatırlanması ve o gün için çok anlamlı şeyler hazırlanması; herkesi mutlaka mutlu edecektir. Bu özel günler aslında saymakla bitmez ancak hedefiniz ya da aklınızdaki kişi belli ise, bu konuda fazlasıyla yol katetmek mümkündür. Bahsettiğimiz özel günler neler olabilir mesela?

 

  • Evlilik Yıl Dönümü
  • Tanışma Yıl Dönümü
  • Sizin İçin Özel Olan Kişinin Doğum Günü
  • Sözlenme Yıl Dönümü

Gibi onlarca özel gün mevcuttur aslında. Daha sayamadığımız niceleri de bunlara eklenebilir pek tabi. Peki bu günler için neler düşünüyorsunuz? Mesela, evlilik yıl dönümünüze ait ne gibi planlarınız mevcut? Özellikle 1. ve 2. Yıl dönümlerinin oldukça önemli olduğu günümüz evliliklerinde, o çok sevdiğiniz insana nasıl bir gün yaşatmak istersiniz? Mutlaka çok özel ve mutlu olacağı bir sürpriz oluşturmak istersiniz diye düşünüyoruz. Bu gibi sürprizleri, en iyi şekilde ayarlayan ve oluşturan bir ekibe ihtiyacınız olduğu vakit; biz emrinize amadeyiz. Her farklı yıl dönümü için, çok ayrı ve muhteşem organizasyonlar sunabilen bu ekip; size ve eşinize çok özel bir gün yaşatabilecek potansiyele sahiptir. Öncelikle ekip olarak ilk amacımız, bize gelen bireyleri en iyi şekilde ağırlamak ve organizasyon sonrasında da fazlasıyla mutlu olduklarını görebilmektir. Bu anlamda ne gerekiyorsa yapan ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan bizler, eşinize en anlamlı evlilik yıl dönümü sürprizini yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

 

Organizasyon adına her şeyi bizim üstleneceğimizi ve sizin sadece belirtilen yere gelip; eşinizle birlikte keyfinize bakacağınızı, öncelikle belirtmek isteriz. Tek taşından tutun, mekanda çalacak olan müziğe kadar; her şeyi baştan aşağı en iyi şekilde ayarlayıp sunacak olan bizler, eşinize yapacağınız bu sürprizin gerçek anlamda özel olması için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Sizin için anlamlı bir restaurant kapatıp, her tarafı sizin fotoğraflarınızla doldurmamız ve içeri girerken müthiş bir müzik eşliğinde; tek bir masaya verilmiş ışığa doğru romantik bir şekilde yürümenizi sağlayarak, o özel günün ilk başlangıcını yapmanız mümkün mesela. Bunu kim istemez? Devamına girmiyorum bile ki gerçek anlamda bir yıl dönümü için bunları düşünmenizi ve bizimle iletişim kurmanızı önermekteyiz. Asla pişman olmayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Hizmet Şartları & Koşulları Düzenle