Drag Queen Şov

Drag Queen Şovla Sürpriz

Drag queen, erkeklerin abartılı saç ve makyajları ile kadın rolüne girerek sundukları şovdur. Dans ve playback yapar ve insanları şovları ile eğlendirip coştururlar. Bu şovun amacı ortamın hareketini arttırmak için gerçekleştirilir. Partinizi drag queen ile farklı bir konsepte yapmaya ne dersiniz?

Evinizde ya da istediğiniz yerde düzenlediğiniz partileriniz, kutlamalarınız için dans ve gösteri alanlarında uzman olarak çalıştığımız ekip arkadaşlarımız ile gecenize renk katarak katılabiliriz. Partiniz için yer problemleri yaşayanlara sunduğumuz parti, evleri, mekanları, villaları ile tüm organizasyonunuzu biz hazırlayabiliriz. Önemli bir gece de eğlenceniz için seçeceğiniz dansçı seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Hem eğlenmek, gülmek hem de güzel ve etkileyici bir şov ile geceye damga vurmak istiyorsanız Drag queen ‘i tercih ederek, herkesin şaşırmasını sağlayabilirsiniz.

Düzenlediğimiz tüm organizasyonlarda bizimle beraber çalışan tüm dansçı, müzisyen, solist vb. personelimiz bağlı bulundukları alanlarda profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar. Tüm isteklerinizi, görsel şovlarla yeterince karşıladıkları gibi genel olarak istenmeyen hiçbir an yaşanmamaktadır. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleşecek organizasyonlarımız sözleşme dahilinde hazırlanıp, imzalanmakta ve sonuna kadar yerine getirilmektedir. Tüm organizasyonunuzu bizim planlayacağımız gibi sadece kendi fikirlerinize ait organizasyonları da size sunmaktayız. Düzenlediğiniz gece için sadece drag queen kiralama isteğinde de bulunabilirsiniz. Telefon ya da mail üzerinden tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz. Direk olarak istediğiniz organizasyonu, rezervasyon bölümünden doldurup, bize gönderebilirsiniz. Doldurulan forum sayesinde en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

Hizmet Şartları & Koşulları