Dansöz Kiralama

ÖZEL GÜN VE ORGANİZASYONLARINIZA DANSÖZ SÜRPRİZİ Özel bir kutlamanız da, eğlencenin tadına profesyonel dansöz servisimiz ile varın. Alo dansöz servisimiz her saat hizmetinizde olup;istediğiniz saatler arasında İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir. İletişim için 0 850 302 53 52 den bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel oryantal kadromuz ile özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz Hizmet sektörüne ilk girdiğimiz andan itibaren ilke edindiğimiz kurallardan birincisi olan müşteri memnuniyeti firmamız için koşulsuz bir kuraldır. Oryantal servisimiz tamamen kusursuz olup başlangıç saatinden minimum 60 dakika önce organizasyonun yapılacağı mekanda hazır bir şekilde başlangıç saatini beklemekte olacaktır. İsteğe göre ev veya benzeri bir mekana sürpriz şekilde kapının açılmasıyla gösterisine başlayacaktır. Gösteri toplam 30 / 40 dakika sürmektedir tek set halinde veya 2 set halinde organize edilebilir. Firmamız doğa bilecek her türlü soruna karşı yedek oryantal hazır olacaktır.

Oryantal kiralama İstanbul Dansöz Kiralama Ücretleri Dansöz bul Dansöz ara Oryantal servisi Dansöz kiralama fiyatları
İstanbul dansöz kiralama Ankara dansöz kiralama İzmir dansöz kiralama Oryantal kiralama Dansöz kiralama ücretleri Dansöz kiralama servisi
Fethiye Dansöz Kiralama Dansöz Kiralamak Oryantal Kiralamak Dansöz organizasyonu Oryantal organizasyon Ankara oryantal
Ankara için oryantal Turkish belly dance dansöz resimleri Dansöz videoları

Hizmet Şartları & Koşulları