Eğlenceli bir düğün nasıl olur?

Düğünlerde en önemli detay şüphesiz düğünün yapıldığı mekandır. Gelinlik, pasta, ikramlar, müzik, mekan tasarımı daha sonra gelir. Önce mekanın güzel olması ve herkesin ulaşabileceği merkezi bir yerde, görsel anlamda manzaralı hatta denize nazır yerlerden biri olması istenir. Ancak düğünlerimizin ülkemizde geleneksel bir özelliği de vardır. Düğünler davul ekibi olmadan eksiktir! Gelinin ve arkadaşlarının kuaförden çıkışında, damadın gelini almaya gelmesi davullarla zurnalarla olduğunda düğünün şanı da büyük olur. Kuaför önünde gelini alarak gelini baba evine götüren konvoyda davul ekibinin aracının da olması, ağır ağır yol alırken bir yandan herkese düğünü ilan edercesine davullu zurnalı eşlik etmesi düğünü düğün yapan özelliklerdendir.

Zurnacı bulunur kolay diye düşünerek bu işi son güne bırakanların çıkan herhangi bir aksaklık yüzünden davul ekibi olmadan düğün yapmak zorunda kaldığına şahit olmuşsunuzdur. Bizler, davul ekibi ile düğünlerinizde ki bu eksikliği yaşamayın diye yanınızdayız. Bizimle davul ekibi çalışması yapmak için internet sitemiz üzerinden irtibata geçebilir, davul ekibi ile düğünlerinizi mükemmel eksiksiz bir şekilde unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz.

Biz kimiz?

İletişim bölümümüz de davul ekibi ve diğer hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçmeniz için. Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki, güvneli ve kaliteli dans, gösteri, organizsyon ve bu anlamda aklınıza gelebilecek bir çok şey için hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetten eminiz ve ekonomik, bütçenizi zor durumda bırakmayan alterantiflerle organizasyon konusunda her detay da yanınızdayız.

Dansözsüz düğün nasıl olmazsa davul ekibi olmadan düğün de yapılmamalı. Bu güzel günde herşeyin eksiksiz bir şekilde olmasını istediğinizi biliyoruz. İnsan ömründe sadece bir kere evlenir. Ya da en azından her evliliğin son olmasını umar. Hiç kimse boşanmak için evlenmek istemez. Son olmasını, ilk ve tek olmasını ister. Bu yüzden de düğün geleneklerini yerine getirmeyi, en iyi mekanı, en güzel pastayı, en pahalı gelinliği ve hatta en güzel balayı planını ister. Tüm bu masraflar içerisinde davul ekibi için de bütçe yapmak gerekir. Düğün yapan genç çiftlerin ekonomik anlamda bu sıralar zorlandığını, eksiksiz olmasın isterken mutlaka birşeylerin eksik olabileceğini bildiklerini düşünmekle birlikte, davul ekibi istiyorlarsa uygun fiyat vererek düğünlerinin eksiksiz olması için çalıştığımızı söylemeliyiz.

Müziğin eşsiz bir etkisi eğlencedir. Düğünlerin ise kesinlikle eğlenceli olması gerekir. Düğününüz de profesyonel bir davul ekibi ile eğlencenin, eksiksiz bir düğün yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Düğün konvoyunda davul ekibi eksik olmasın istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Düğün de tüm detayları düşünmeniz gerektiğini bilen, düğün telaşı sırasında davul ekibinizin de sizinle birlikte olması gerektiğini düşünen bir organizasyon firması ile çalışmalısınız. O firma biziz. Bizimle davul ekibi hizmeti için çalışmadan önce referanslarımıza ve yaptığımız işlere mutlaka bakın, profesyonel bir yerle çalışmanın ayrıcalığı sizin olsun..

Hizmet Şartları & Koşulları