Helikopter Kiralama

Günümüz hizmet sektöründe her geçen gün yenilikler çıkmakta ve bu yenilikler ile artık tüm insanlar daha fazla hizmet kalitesini hissetmektedirler. Biz
Organize Edelim firması olarak bu hizmetlerin tamamını, bizleri tercih eden müşterilerimiz için kaliteli ve güvenli bir biçimde uygun fiyatlara sağlıyoruz. Son yılların en çok tercih edilen firması olarak,
Helikopter kiralama
hizmetini de artık sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Her türlü organizasyonlarınıza helikopter  temin edilir .

Helikopter kiralama firmaları

İş adamları zamanla yarıştıkları için, en çok tercih ettikleri araçların başında hiç kuşkusuz hava araçları geliyordur. Bazı durumlar da çok acil gitmek istedikleri noktalar için helikopter kiralama hizmeti alan iş adamlarımızın, en güvenilir biçimde uçmalarını sağlamak ve onlara her türlü desteği sorunsuz sunmak adına, firmamız en kaliteli helikopter kiralama hizmetini sizlere sunmaktadır. Zamanla yarıştığınız iş hayatınızı kolaylaştırmak ve sizlere daha kaliteli hizmeti sunmak için helikopter kiralama hizmetini sizlere en uygun ve en kısa sürede vermenin hızını sizlerle birlikte yaşıyoruz.

Helikopter kiralama hizmeti

Helikopter kiralama hizmetini sadece iş adamlarımız için değil, bir çok kişisel kullanımlar için sizlere sunan firmamız, sürpriz yapmak isteyen kişiler içinde oldukça etkili bir organizasyon sunuyor. Sevdiğiniz kişiye, evlenme teklifinde bulunmak için gökyüzünü tercih etmeniz ve onu dünyanın en mutlusu yapmanın yolu sizin elinizde. Biz bu konuda sizlere her türlü yardımda bulunarak, sizler için unutulmaz bir gün organize ediyoruz.

Organize Edelim’den hizmete sunulan 30 dakikalik turistik Istanbul Helikopter Turları, her gün sizin istediğiniz saatlerde ve sadece size özel düzenlenmektedir.
İstanbul’un, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gökyüzünden izleyeceğiniz bu turumuzun fiyati; 6 Yolcu kapasiteli helikopterimiz ile 2000 €’dur.

30 dakika turumuzun güzergahi Haliç, Tarihi Yarımada, Boğaz ve Kadıköy hattını kapsamaktadır.

Günü de saati de siz belirleyebilirsiniz !

En özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz bir armağan sunabilirsiniz.
Doğum günlerinizde, Evlilik yıldönümünüzde, Sevgililer Günü’nde Evlilik Teklifinizde, vs. İstanbul’u sevdiğinizin ayakları altına serebilir, birlikte hem romantik hem de hiç unutamayacağınız anlar geçirebilirsiniz.

Rezervasyon için; 0-850 302 53 52 numaradan bilgi alabilirsiniz.
30 dakikalik Özel İstanbul Helikopter Turunun fiyatlandırması kişi bazında değildir.
6 kişilik helikopterde katılımcı sayının değişmesi fiyatlandırmayı değiştirmez.

Hizmet Şartları & Koşulları