Teknede Evlenme Teklifi

Hayal ettiğiniz gibi tekne gezisi yaparken boğaza karşı evlenme teklifi hayalinizi gerçekleştirmeniz için önünüzde hiçbir engel yok. Boğazı izlerken sürekli restoranların pencere kenarlarında durmuşsunuzdur. Tabi bu güzel bir şey olsa da evlenme teklifi yaparken bu kadar sıradan olmaması gerekiyor. Bunun için bir tekne kiralayarak boğazı gezmeniz gerekiyor. Bu da kendi başına büyük maliyetler ister. Tüm bunları aşarak daha kolay ve daha uygun fiyatlarda teknede evlilik teklifi yapmanıza yardımcı olan firmamızı arayarak istediğiniz gibi bir gezi turu yaparken sıra dışı gösteriler eşliğinde sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir, evlenme teklifinde bulunabilirsiniz. Hayatınızın en mutlu gününde tekne turu yaparken, sürpriz bir evlenme teklifi yapmanızda yardımcı olan firmamız, Süper Lüx Motor yat ile Boğaz Turu, sizin belirleyeceğiniz renk ve desenlerden yapılmış masa örtülerini de sizlere sunmaktadır. Tüm bunları yaparken müşteri memnuniyetini elde etmek ve beklentilerin çok daha üstünde kaliteli hizmet vermek için yemek masanızı süsleyecek şamdanlar, mumlar, kristaller ve diğer süsleme gereçlerini kullanarak hizmet vermektedir. Bunların yanında 2 kişilik özel kokteyl menü hizmeti de sunan firmamız, bunları gerçekleştirirken müşterinin bütçesinin sarsılmaması adına piyasanın en ucuz fiyatlarını sunmaktadır. Böylesine görkemli ve bir o kadar romantik bir tur gezisinde sevdiğinize evlenme teklifinde bulunmak istediğiniz her an hizmetinizde olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sürekli hizmetin en kaliteli şekilde sunulduğu firmamızdan yararlanarak sevdiklerinizle bir arada daha kalabalık bir evlenme teklifi de yapabilirsiniz. Bunun için de gerekli çalışmaları yaparak müşterilerine sunan firmamız en iyi şekilde hazırlanmış yemek masaları, süslenen masalarda eksik bırakmadan gerekli tüm donanımlar, ihtiyaç duyulan evlilik yüzüğü ve gecenin en büyük sürprizi havai fişeklerle isminizi ve sevdiğiniz cümleleri yazma gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Hayatınızın mutlu gününde yanınızda olan firmamızı dilediğiniz zaman arayarak yardım alabilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifinde Sunduğumuz Hizmetler:

Lüks motoryat ile Boğazda eşsiz bir gezi turu

İstediğiniz renk ve kumaş tarzlarında size özel hazırlanmış masalar

Masa üstleri hazırlanırken gerekli şamdan, mum ve çeşitli taş objelerle süsleme

Size özel 2 kişilik özel kokteyl menüsü

Müzik dinlemek istediğiniz her an sevdiğiniz müzik listelerinden oluşan şarkılar

Boğaz köprüsü üzerinde yüksek waatlı lazer ışıklandırma ile evlilik için özel sözleriniz ve isimleriniz yazılır.

Teklif sırasında soğuk ateş eşliğinde volkan patlaması ve istediğiniz içecekler

Gece boyunca hizmetlerinizde size eşlik edecek bayan bir personel, fotoğraf çekiminde ve video çekiminde uzman ekibimiz.

Tüm bunların haricinde teknede evlilik teklifi yapacak müşterilerimize özel aperatif kokteyl mönüsü hazırlamaktayız.

Aperatif Kokteyl Mönüsünün içeriği

İki kişilik özel meyve tabağı

Damak tadınıza hitap eden çikolatalar

Yine damak tadınızda kalacak çıtır galetler

Özel soslar eşliğinde iki kişilik özel zeytin

İçecek konusunda dilediğiniz herhangi bir içecek ve sınırsız içecek mönüsü ile teknede evlilik teklifi yapanlara özel hizmetler sunmaktayız.

Konusunda deneyim ve başarı kazanmış firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerin kaliteli olması açısından gerekli tüm donanımlara ve gerekli malzemelere sahip olduğunu da bilmenizde fayda vardır. Teknede Evlenme teklifi yaparken gerekli yüzük ve yüzük çeşitlerinde dilediğinizi tercih etme şansını elde edebileceğiniz organizasyonlarımızı değerlendirerek en güzel şekilde teknede evlenme teklifi merasimini düzenlemeyebilirsiniz. Fiyatlandırmalar, yeni fikirler ve en güzel günler için yanınızda olacak firmamızı arayarak daha detaylı bilgileri elde edebilesiniz. Ödeme kolaylıklarından faydalanarak hizmet almayı unutmayın. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Şartları & Koşulları