Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır?

Bekarlığa veda partisi düzenlemek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Bu makalede, sıradanın dışına çıkmanızı sağlayacak eğlenceli ve ilgi çekici fikirleri sizin için derledik. Bekarlığa veda partisi nasıl yapılır? İpuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek için hazır olun. Hazırsanız, parti planlama yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?
Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır?
Tebrikler, nedime oldunuz ve bekarlığa veda partisini planlamaktan sorumlusunuz. Belki daha önce bu işi yapmış tecrübeli bir Nedimesiniz ve bazı şeyleri zaten biliyorsunuzdur veya ilk kez böyle bir etkinlik planlıyor olabilirsiniz.
Özellikle daha önce hiç etkinlik planlamadıysanız, muhtemelen çok heyecanlısınız (ve belki biraz streslisiniz). Diğer nedimeleri kendi yararınıza kullanmayı unutmayın, onların fikirlerini ve ipuçlarını dinleyin. Her şeyi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz.
Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır
 
Planlamaya Başlayın
Gelinle konuşmak, yapılacak ilk şeylerden biridir. Bu gün gerçekten onlar için olduğundan, listenin başında neyin olduğu ve bazı çizgileri aşabilecek şeyler hakkında bazı fikirleri olması muhtemeldir. Gelinden herkesin dahil olmasını ve her şeyden önce iyi vakit geçirmesini sağlayan bir bütçe belirlemesini isteyin.
Mekânı Belirleyin
Bütçenizi belirledikten ve bir fikir edindikten sonra, bekarlığa veda partisi için mükemmel yeri bulabilirsiniz. Herkes için konaklama rezervasyonu yaptırmanız mı gerekiyor? Herkes farklı şehirlerden mi geliyor? Bu sorulara cevap vermelisiniz. İster İstanbul’da bir gece, ister İzmir’de bir hafta sonu, ister arka bahçenizde bir bahçe partisi olsun, herkesin oraya nasıl geleceğinizi düşünmeniz gerekir.
İpucu: Araçlarıyla gelecekler için yeterli park yeri olduğundan emin olun.
Tarih ve Saati Belirleyin
Bekarlığa veda partisinin gerçekleşmesini istedikleri belirli bir zaman çerçevesi olup olmadığını öğrenmek için, gelin ve diğer arkadaşlarınızla konuşun. Düğünden önceki gece bekarlığa veda günleri geride kaldı. Bu nedenle tarihler konusunda biraz daha serbest olmalısınız. Tüm arkadaşlarınızla konuşun ve herkesin müsait olduğu bir tarih belirleyin.
İpucu: Planlamayı kolaylaştırmak için arkadaşlarınızla bir Whatsapp grup sohbeti yapın. Ama sürpriz olmasını istiyorsanız, gelini dahil etmeyin!
Popüler Aktiviteler Planlayın
Bekarlığa veda partisi için mükemmel aktiviteyi bulmak, biraz göz korkutucu gelebilir. Dikkate alınması gereken birçok fikir var ve genellikle bu konuda herkes, farklı taleplerde bulunur. Yine de gözünüzü korkutmayın.
Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır
 
En Çok tercih edilen Bekarlığa veda partisi etkinliklerinden bazıları şunlardır;
Temalı parti: Herhangi bir bekarlığa veda partisini daha eğlenceli hale getirmenin en iyi yolu bir tema eklemektir! Temalı bekarlığa veda partileri, eğlenceli dekorasyonlar ve yaratıcı kostümler içerir.
Aşçılık kursu: Bekarlığa veda partisi için kullanışlı, eğlenceli ve yaratıcı fikirlerden biri, yemek pişirme kursuna katılmaktır! Arkadaş grubunuzla toplanıp, gelinin sevdiği bir yemeği yapabilir, şarap eşliğinde tadına bakabilirsiniz.
Piknik: Piknik mükemmel bir bekarlığa veda partisi seçeneğidir! Şirin pantolonlar giyebilir, sandviç ve atıştırmalıklar paketleyebilir ve günü bir parkta geçirebilirsiniz.
Kampa gidin: Kamp yaparsanız, ateşin etrafında oturup en sevdiğiniz insanlarla sohbet etmek için bolca zamanınız olacak. Hayat boyu sürecek anılar yaratın, arkadaşlarınızla bağ kurun ve açık havadaki bekarlığa veda partinizde biraz temiz hava alın.
Fondü Partisi: Tüm bekarlığa veda partisi fikirlerimiz arasında, bu fikir kalbinizi en çok eritebilir. Kendi evinizde veya bir arkadaşınızın evinde fondü partisi düzenleyebilirsiniz! Sohbet, yemek, çikolata ve peynir dolu bir geceye hazır olun. Bir araya gelmeniz için İnternet’te fondü kapları ve fondü çubukları aramayı düşünün. Misafirlerinizi şaşırtmak istiyorsanız, iki tencere hazırlayın (biri peynir, diğeri çikolata için). Peynir fondü için ekmek, elma veya brokoliyi kare şeklinde doğrayabilirsiniz. Çikolatalı fondü eğlencesi için çilekleri, kekleri, şekerlemeleri ve daha fazlasını kesebilirsiniz.
Kendin Yap Elbise Partisi: Herkesin yıllardır giymediği bir giyim eşyası vardır. Herkesi eski bir elbiseyi evinize getirmeye davet edin. Partide onları düğmelerle, kumaş parçalarıyla sabitleyin veya stilini değiştirin! Daha sonra herkes gecenin geri kalanında yaptığı elbiseyi giysin ve birbirinizi puanlayın.
Pijama Partisi: Stressiz bir eğlence için uyku tulumlarını, pijamaları, patlamış mısırı ve pizzayı çıkarmanız yeterli.
Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır
Bekarlığa Veda Partisi Oyunları Ayarlayın
Bir aktivite yapmaya karar vermiş olsanız da olmasanız da, bekarlığa veda partisi oyunları, ana etkinlik olarak mükemmeldir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şey var ve çok fazla önceden planlama gerektirmezler.
İpucu: Fikir bulmakta zorlanıyorsanız, Pinterest’te bununla alakalı binlerce seçenek olduğunu unutmayın.
En çok tercih edilen bekarlığa veda partisi oyunları; Tabu, sessiz sinema, poker, Scrabble, Bingo’dur.
Yiyecek ve İçecekleri Belirleyin
Yemek servisi, parti planlamasının önemli bir parçasıdır ve muhtemelen bekarlığa veda partisinde de harika içecekler ve lezzetli yiyecekler isteyeceksiniz. Özel bir şef tarafından mükemmel bir şekilde pişirilen klas bir yemek yemek isteyebilirsiniz veya açık büfe gibi hızlı ve kolay bir şey düşünebilirsiniz . İçecekleri de unutmayın! Açık büfe içeceklerin bulunması ve kolay ulaşılabilmesi için, bir mini bar ayarlayabilirsiniz.
Dekorasyonu tamamlayın
Dekor, bir başka önemli faktördür. Çünkü bir partiyi gerçekten bir parti gibi hissettirir! Pembe veya altın gibi klasik bir renk seçin. Hatta her şeyi, gelinin en sevdiği şeylere göre yapın. Balonlar, çelenkler, bayraklar ve afişler, her zaman harika bir başlangıçtır ve fotoğraflar için de harika bir atmosfer yaratır. Özellikle arkadaşlarınız size yardımcı olacaksa, birçok süslemeyi kendiniz yapmayı da seçebilirsiniz. İnternette size yardımcı olacak o kadar çok fikir var ki, gelininize uyacak mükemmel dekoru bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
İpucu: Bir renk temasına bağlı kalmak, her şeyin birlikte iyi görünmesini sağlamanın harika bir yoludur.
Bekarlığa Veda Partisi Hediyeleri
Hediye çantalarının pahalı olması gerekmez ve bir dizi saçma sapan ve komik aksesuar ve klasik hediyeler içerebilir. Gelinin veya nedimelerin adlarını eklemek isterseniz, kolayca kişiselleştirilmiş hediyeler alabilirsiniz.
İpucu: Tişört hediye ediyorsanız, herkesin bedenini güzelce oturması için, ölçüleri aldığınızdan emin olun!
Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır? yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

Hizmet Şartları & Koşulları