Evlenme Teklifi

Evlenme teklifi, çok farklı ve yoğun duyguların yaşandığı ‘müthiş’ bir andır. Peki bu anı daha da özel ve muhteşem yapabilmek için neler yapılabilir? Yıllardır beraber olduğunuz ve sizin için anlamı gerçekten çok büyük olan kız arkadaşınıza, sonunda evlilik teklifinde bulunmayı mı düşünüyorsunuz? Yine aynı şekilde teklife karar verdim, ancak nasıl bir teklifte bulunmam gerektiğine karar veremedim mi diyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz demektir. Onlarca farklı evlilik teklifi seçeneği sunan ve bu seçenekleri sizin ”kendi görüşlerinizle” daha da arttıran bu ekip, kız arkadaşınıza evlenme teklifi ederken; en iyi ortamı ve konsepti oluşturmakta yükümlü olacak ve sizin için gerçekten müthiş bir organizasyona girişecektir.

Az önce belirttiğimiz üzere, onlarca farklı evlilik teklif seçeneğine sahip olan arşivimiz; baştan sona size sunulacak ve en çok hoşunuza giden seçenek belirlenip, en iyisini yapılacaktır. Bu seçeneklere birkaç örnekte bulunmak gerekirse;

  • Yunuslarla Evlilik Teklifi
  • Kumsalda Evlenme Teklifi
  • Yatta Evlenme Teklifi
  • Helikopterde Evlenme Teklifi
  • Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Gibi daha bir çok seçenek sizlerle olacaktır. Artık evlenmek, daha doğrusu evlilik teklifini günlerce düşünmek ortadan kalkıyor! Bizler, en profesyonel şekilde bu organizasyonları düzenliyor ve sizlere sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey, bu seçeneklerden birine karar kılmak ve o seçtiğiniz teklif şeklinin gerekliliklerini yerine getirmektir. Ondan sonrası baştan sona bize ait olup, kız arkadaşınız için gerçekten unutulmayacak bir gün yaşatacağınızın da garantisini verebilmekteyiz. Merak edenler için kısaca bu seçeneklerimizden biri olan ”Helikopterler Evlenme Teklifini” anlatmak istemekteyiz.

Evlenme teklifi edeceğiniz gün, eşinizi alıp ayarladığımız helikopterin yanına geliyorsunuz. Helikoptere girdiğiniz an da, her bir alanın güllerle süslendiğini ve her adımınızı güllerin üstünde attığınızı düşünün. Yine aynı şekilde helikopter havalandıktan sonra, havada gerçekleşecek afiş gösterisi ile farklı bir helikopterden açılacak olan ”benimle evlenir misin?” pankartını hayal eder misiniz lütfen? Dahası da var ancak onu da detaylı olarak anlatmak daha doğru olur herhalde. Ancak şunu bilmelisiniz ki, bu gibi evlenme tekliflerine; hiçbir kadın, asla hayır diyemeyecektir.

Hizmet Şartları & Koşulları