Çırağan’ da Evlenme Teklifi

Hangi kadın istemez kendisine çok değişik ve harika bir mekânda evlenme teklif edilsin. Bu evlenme teklifini hayatı boyunca unutması mümkün olmayacak. Çünkü bir zamanlar Osmanlı padişah ve ailesinin yaşadığı Çırağan’da evlenme teklifi almak her kadına nasip olmaz.

Sevdiğiniz kişi sizin için çok önemli ve bundan dolayı da ona yapacağınız evlilik teklifi de önemli bir mekânda olmalıdır. Çırağan’da evlenme teklifi almış acaba kaç özel bayan vardır. Sevdiğiniz de bir sultan kadar önemli ve değerli olduğu için ona ancak böyle bir tarihi mekânda evlenme teklifi yapabilirsiniz. Böyle bir evlenme teklifine karar verdiğinizde sıra bunu uygulamaya geldi. Böyle bir organizasyon için işinde profesyonel kişiler ile çalışmanız sizi hem maddi olarak zorlamayacak hem de size zaman kazandıracaktır. Anlaştığınız yer ile bütün ayrıntıları konuşmak ve işlerin gerisini onlara bırakmanız kâfi gelecektir. Organizasyon işinin en son ayrıntılarına kadar onlar ilgileneceklerdir. Siz bu arada evlenme teklifi yapacağınız için bir yüzük almalısınız. Siz sevdiğinize evlenme teklifi yaparken nasıl bir ortam istersiniz? Evlenme teklifini yaparken bir kemancı mı, bir piyanist mi yoksa gitar eşliğinde ve mum ışında bir teklif mi ya da trio grubu eşliğinde bir gece mi geçirmek istersiniz. Bunların hepsinin organizasyonu anlaştığınız yer tarafından yapılacaktır. Onlar bu gecenin sizin için çok özel ve unutulmaz olması için ellerinden geleni yapacaklardır. Çırağan Sarayı’nda boğazın eşsiz manzarası eşliğinde ve çok güzel romantik bir müzik sesiyle sevdiğinize evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Masada zengin bir yemek menüsü. Mükemmel bir servis ve organizasyon. Bu gecenizi kimse bozamaz. Her şey istediğiniz gibi olmuş.

İşte evlenme teklifi böyle olur. Çünkü insan bir defa evleniyor ve ömrünü birleştireceği kişiye evlenme teklifini çok özel ve önemli yerde yapmalı. Çırağan’da evlenme teklifi tam sizin düşüncenize uygun bir teklif olacaktır.

Hizmet Şartları & Koşulları