Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifi

Hayatın en mutlu günü olmasına rağmen en zor günlerinden biri evlenme teklifi yapılan gündür. Heyecanın yaşanması bir yana, daha değişik bir fikirle nasıl bir evlenme teklifi yapabilirim düşünceleri sürekli insanların beynini kemiren sorular arasında yer alır. Daha ilgi çekici bir teklif sürprizi yaparak aşkını ve sevgisini sevdiğine daha güzel ve anlamlı ifadelerle yapmak isteme düşünceleri her erkek için düşünülen konulardandır. Klasik diz çöküp evlenme tekliflerinden, çiçekli pastalık evlilik tekliflerinden daha farklı bir teklif sunmak istediğiniz her an yardımcı olan firmamızın tecrübelerinden faydalanarak sevdiğinize en anlamlı ve en sıra dışı evlenme teklifi sunabilirsiniz. Evlenme teklifi fikirleri arasında mesela bir gece havai fişeklerin patlatılmasından sonra evlenme teklifi sunabilirsiniz. Gökyüzüne adınızı ya da “Seni seviyorum” gibi kelimeleri yazdırarak, ya da sizin için çok özel ve anlamlı olan bir sözü yazdırarak evlenme teklifi sunabilirsiniz. Tüm bunları yapmanızda yardımcı olan firmamızı arayarak istediğiniz bir gün için randevu alabilirsiniz. Sürekli müşterisinin hizmetinde olan ve en iyi imkânları en kısa sürede temin etme özelliğine sahip şirketimizden evlenme günlerinize özel organizasyonların düzenlenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Sevdiğinizi şaşırtmak bir o kadar da sevindirmek için adınızı gökyüzünde yazarak evlenme teklifinde bulunabilirsiniz. Hayatınızın en unutulmaz günlerinden olması için daha farklı fikirleri firmamızdan talep ederek yine çok daha sıra dışı evlenme teklifi konularında yardım alabilirsiniz. Yemek yiyeceğiniz masaların tasarım ve donanmasından yardımcı olan firmamız abartısız şık ve kaliteli malzemeler ile size özel butik bir masa dekorasyonu yaparak sevdiğinizle bir arada yemek yeme fırsatını sunarak ardından yapılacak sürpriz evlenme teklifi ile ilgili gerekli çalışmaları yapmaya devam ederek gecenin daha renklenmesinde yardımcı olmaktadır.

Havai Fişek Eşliğinde Evlenme Teklifinde Sunulan Hizmetler

Dilemenize göre boğaz turunda 1 ve 2 saatlik özel boğaz gezisi

Masa dekorasyonunda özel butikler, masaların süslenmesinde gerekli objeler

Masa üzerinde olması gereken tüm süslemelerin yanında, taşlar, mumlar, peçeteler ve gerekli tüm malzemeler

Özel masa ve sandalyenizin özenle hazırlanması, gerekli saten kumaşların dilediğiniz renk seçeneklerine göre hazırlanması

Oturduğunuz masanın etrafı, yatın gerekli alanlarının ışıklandırılması ve mum ile süslenmesi

Servis takımında kişilere özel tabak, bardak, çatal ve kaşık takımı

Sevdiğiniz ve size özel çok güzel dilediğiniz bir akşam yemeği mönüsü

İçeceklerde sınır tanınmayan özel servis

Havai fişek gösterisinde çok özel 5 dakikalık gösteri

Organizasyon firmamıza ait çok özel ışıklandırma lazerleriyle gökyüzünde gösteri

Evlilik teklifi sırasında, uzaktan kumanda ile patlatılan soğuk lavlı volkanik patlama

Gece boyunca size özel hizmetleri sunan 1 bayan ve 1 erkek hostes ekibimiz ve özel fotoğraf çekimleri

Bütün geceniz ve Organizasyonumuz ücretsiz olarak Profesyonel Fotoğrafçımız tarafından kayıt altına alınır. Ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.Şirketimizin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer alan hizmetlerimizden en güzel şekilde faydalanarak havai fişek eşliğinde kutlama, lazer ışıklarıyla gökyüzüne isim ve yazı yazdırma hizmeti ve tüm gece boyunca hizmetinizde olacak profesyonel ekibimizle gecenizin renklendirilmesinde elimizden geleni yapıyoruz. Unutmadan bu güzel günlerinizin akılda kalıcı olmasını sağlamak ve her istediğinizde izlemek istediğinizde çekim uzmanlarımızın gece boyunca çekilen videolarını da sizlere sunuyoruz. Çok daha fazlası için ve detaylı havai fişek eşliğinde evlenme teklifi özel paketimiz hakkında detaylı bilgileri almak için firmamızıla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyisini sunmak bizim için görevdir.

Hizmet Şartları & Koşulları
ArabicChinese (Simplified)EnglishRussianTurkish