Otelde Evlilik Teklifi

Evlenme teklifinde daha değişik fikir arayanlar için otelde evlenme teklifi hizmetleri sunan firmamızdan yardım almak için tam zamanı. Yaz aylarının yaklaşmasıyla düğün ve evlenme tekliflerinde artışların olduğu kesindir. Tüm bu zamanlarda en erken davranan siz olabilirsiniz. Bu ayrıcalıkları yaşamak ve sevdiğinize aşkınızı ve onunla evlenmek istediğinizi söylemek için yer ve mekân seçiminde yardımcı olan organizasyon firmamızdan otelde evlilik teklifi konularında yardım alabilirsiniz. Çok sayıda hizmetin en güzel şekilde ve eksiksiz olarak sunulduğu firmamızın bu güne kadar çok sayıda evlenme teklifinde aracı firma görevini üstlenmesinden dolayı tarafımıza gelen mutluluk mesajları görülmeye değer. İstanbul boğazına karşı, lüks manzaralı bir otelde konaklayarak sevdiğinize evlenme teklifi yapmak istediğiniz her an, ister İstanbul içi ister, şehir dışı, isterseniz de yurt dışından gelerek firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Havaalanında karşılama personelimiz tarafından alınarak, İstanbul’un en lüks otellerinde ayrılmış odanızda zaman geçirebilirsiniz. Bununla birlikte otel imkânlarının tamamının sizlere sunulması ve istediğiniz bir yerde evlenme teklifi sunma olanakları sunan firmamız, yemek masalarınızın düzenlenmesinden, kokteyl menülerinizin hazırlanmasına varıncaya kadar tüm hizmetleri en kaliteli şekilde hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Tabi ki hayal ettiğiniz bir evlilik yüzüğünü de sevdiğinize takmak istersiniz. Tüm bu hizmetlerde de en iyi seçenekleri sunan firmamızdan yardım alarak seçeneklerle dolu yüzüklerden dilediğinizi beğenme şansını da sizlere sunuyoruz. En iyi seçeneklerin firmamız tarafından müşterilerine sunulması daha iyi hizmetlerin verilmesi ve en önemlisi de hizmette kusursuzluk ilkesiyle yoluna devam eden firmamızdan destek almanız hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gün geçirmenizde yardımcı olacaktır. Otelde evlenme teklifi yaparken firmamızın sizlere sunacağı hizmetler arasında 2 kişilik yemek, kalacağınız odanın istediğiniz gibi süslenmesi, sevdiğinize sürpriz yapabilmeniz adına odalarda saklı tutulan hediyeler ve daha fazlasını organizasyonumuz içinde bulabileceksiniz.

Yenilenen ve sürekli konusunda kendini geliştiren organizasyon ekibimizin müşterilerine sunduğu hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz. Dilerseniz, kalacağınız otele girmeden önce ya da bir akşam gezisinde özel tekne hizmetlerimizden faydalanarak boğaz turu yapma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Sevdiğinizle baş başa kalarak istediğiniz gibi gezmenin tadını çıkartmak için sunulan yemekler, özel masalar, masaların sizin istediğiniz gibi süslenmesi hizmeti, dilerseniz içeceklerden en sevdiklerinizi getirme hizmeti gibi aklınıza gelebilecek tüm güzellikleri sizlere sunuyoruz. Tüm bunların ardından dilerseniz Çırağan’da yemek yeme imkânını da sizlere sunan organizasyon ekibimizden yardım isteyerek güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Tabi ki tüm bunlar yapılırken de piyasanın en uygun fiyatlarının sunulduğu firmamızda özel hediye ve sürprizlerin de olacağını unutmayın. Mesela gecenizin ve evlilik teklifi anınızın daha uzun süreli sizinle birlikte kalmasını hatta çocuklarınıza bile izlettirme şansını elde etmeniz için video ve fotoğraf çekimi de yapmaktayız. En güzel seçeneklerin sizlere sunulduğu firmamızı aramadan sevdiğinize aşkınızı itiraf etmeyin.

Otelde Evlilik Teklifinde Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Boğaz manzaralı otellerde, boğaz manzaralı odalarda konaklama

Sevdiğinizle başbaşa iki kişilik özel yemek mönüsü

Odanızın dilediğiniz gibi süslenerek size sunulması

Sevdiğinize evlenme teklifi yaparken oda içinde sürpriz hediyeler

Çikolata ve içecek servisi

Sevdiğinize evlenme teklifi yaparken size özel show ve danslar

Yoğun ve heyecanlı geçecek geceden sonra sabah kahvaltısında özel mönü ile otelde evlenme teklifi isteyen müşterilerimize özel hizmetlerimizde en iyisini sunarak hayatlarının en güzel zamanını yaşamalarını sağlıyoruz. Ayrıca, gecenin özelliğinin kalıcı olması adına gece boyunca video ve fotoğraf çekimi yapılarak adresinize teslim edilmektedir.

Hizmet Şartları & Koşulları