Kız Kulesinde Evlenme Teklifi

Çok heyecanlısınız ve bu akşam sizin hayatınızda bir dönüm noktası olacaktır. Her şeyin mükemmel gitmesi için bütün gün boyunca büyük bir çaba sarf ettiniz ve telefon elinizden hiç düşmedi. Sevgilinize bu akşam Kız Kulesinde evlenme teklifi edeceksiniz.

Gece sizin ve sevgilinizin Kız Kulesine yatla gelmesiyle başlamıştır. Tabii ki buraya gelmeniz için anlaştığınız organizasyon şirketi ayarlamaları yapmıştır. Sizin yapmanız sadece sizi götürecekleri yere kadar onlara eşlik etmenizdir. Kız Kulesine bir tekne eşliğinde sevgilinizle geliyorsunuz. Manzarası muhteşem olan bir cam kenarındaki masa sizi bekliyor. Masanın üzerinde daha önceden hazırlanmış geceye uygun dekoratif süsler yerini almış bile. Yemeğiniz sizin belirlediğiniz zengin bir menü ile başlıyor ve devam ediyor. Bu arada Kız Kulesi’nde siz ikinizden ve size hizmet eden görevlilerden başka kimseler yok çünkü bu gece özel bir gece ve siz gecenin sonunda hayatınızın en mutlu insanı olacaksınız. Bu arada müzik olarak da ne arzu etmiş iseniz o olacaktır. Canlı bir müzik, tek bir solistin verdiği mini bir konser ve diğer müzik türleri. Bunlar sizin isteğiniz doğrultusunda gece boyunca sizin romantik gecenize eşlik edeceklerdir. Bütün bunlardan sonra sıra sevgilinize evlenme teklifi yapmaya geldi. Bu evlenme teklifi de sizin talimatlarınız doğrultusunda kusursuz olacaktır. Örneğin romantik bir keman resitali eşliğinde sevdiğinize Kız Kulesinde evlenme teklifi yapabilirsiniz. Teklifinizi dışarı çıkarak açık havada da boğazın eşsiz manzarası karşısında sevdiğinizin gözlerinin içine bakarak ta yapabilirsiniz. Gece bitiminde sizi özel olarak getiren yat tekrar sizi mekânınızdan alıp sizi evlerinize ulaştıracaktır. Siz yeter ki sevdiğinize özel bir gece hazırlamayı düşünün bunu gerçekleştirmek profesyonel ekiplere kalmaktadır.

Tarihi mekânlardan biri olan Kız Kulesinde evlenme teklifi sizin ve sevgilinizin gecesini ölümsüz kılacaktır. Her ikinizde bu geceden mutlu ve istediğini elde etmiş bir şekilde ayrılacaksınız.

Hizmet Şartları & Koşulları