Helikopter ile Evlenme Teklifi

HELİKOPTER İLE EVLENME TEKLİFİ

İnsanlar hayatlarında ilk defa evlenecekleri zaman bunun eşsiz ve çok değişik bir evlenme teklifi olmasını isterler. Kalıplaşmış evlenme teklifleri mazide kaldı. İnsanlar yaşadıkları süre boyunca evlilik teklif edilen anı hep güzel ve hoş duygular ile hatırlamak ister. Bu değişik evlilik tekliflerinden bir tanesi de kişinin sevgilisine helikopter ile evlenme teklifi yapmasıdır.

Eğer sevdiğiniz kişinin yükseklik korkusu yok ise ona helikopter ile evlenme teklifi düşüncesi çok güzel olacaktır. Sevgilinizi ve sizi evinizden alıp helikopter ile gezme turuna çıkacağınız yere getiriyoruz. Burada havalanmak için herkes sizi bekliyor. Şimdi burada iki tane alternatif seçme hakkınız var. Birincisi sevgilinize gökyüzünde helikopter ile gezerken evlenme teklifi var ikincisi ise gezi tamamladıktan sonra hemen helikopterin yanında hazırlanan güzel bir ortamda. Biz gelelim ilk seçimimize. Sevgilinizle helikoptere bindiniz ve gökyüzüne havalandınız. Altınızda muhteşem bir manzara. Şehrin üzerinde birkaç tur attınız. Bu arada sevgilinize evlenme teklifi etmek için en uygun zaman. Elinizde bir demet gül veya ellerinizde birer kadeh şampanya bardağı ve yanınızda size müzikle eşlik eden biri. Bu senaryolar eşliğinde sevdiğinize evlenme teklifi edebilirsiniz. Bunların yanında uçağın arka kısmında bir bez afişe yazılmış bir evlenme teklifi de olabilir. Seçim tamamen size kalmış. Bu alternatiflerin yanında helikopter inmek için yüzeye yanaşırken yerde kocaman bir afiş ve benimle evlenir misin diyen bir yazı. Helikopter ile o afişin üzerine inebilirsiniz. Ya da aşağıda evlilik teklifinizi gösteren afişi açık bir şekilde tutan insanlar. Bunun yanında yere indiğiniz an size teklif edilen şampanya bardakları ve romantik müzik eşliğinde sevgilinize teklifinizi yapabilirsiniz.

Helikopter ile evlenme teklifi sevgilinizin hiç beklemediği bir olay olduğu için onu çok şaşırtacaktır. Bu anı ölümsüzleştirmek için kendinizi kameraya bile çekebilirsiniz. Aklınıza gelen her anda da bu güzel kareleri izlersiniz.

Hizmet Şartları & Koşulları